سال نو مبارک

سلام.

همیشه عادت داشتم قبل از سال تحویل از همه آنهایی که روزی نویسنده مهمان بودند در گورستان بخوام که به اینجا بیان و چندخط بنویسند تا به یادگار بمونه.

امسال هم مثل سال های قبل خودم هستم و خودم.

از کجا باید بنویسم؟

از کار شروع میکنم. سال سختی بود. خودم رو آدم خوبی می‌دونم که خوب بقیه رو هم میخواد، اما آدم های خوب هم دشمن دارند. دشمنم باعث شد که جایگاهم متزلزل بشه. حتی استعفا دادم و رفتم. اما تصمیم گرفتم که برگردم و بجنگم. جنگیدم و با کمک خدا دوباره برگشتم به راس قدرت. و دشمنم سقوط کرد. اما من حتی بد دشمنانم رو هم نمیخوام. از خدا تشکر میکنم که بهم اجازه داد برگردم و جلوی یک اتفاق اشتباه رو هم بگیرم ... .


توی سالی که گذشت موفق شدم سبک زندگیم رو به سمت عالی بودن تغییر بدم و همه اینها از مطالعه کتابهای خوب شروع شد. دیگه معتاد مطالعه، ورزش و قدم برداشتن به سمت بهترینها شدم. از خودم راضی ام.


به لحاظ عاطفی اتفاق خاصی نیفتاد. نگذاشتم کسی بهم بیش از حد نزدیک بشه. سر خودم رو بیشتر با کار گرم کردم.


اگر ویروس کرونا نبود الان جای خیلی دوری بودم. فعلا که اینطوری شده اما من اصلا ناراحت نیستم. هرچی پیش میاد رو بحساب رضای خدا میگذارم و می‌دونم بهترین در انتظارمه . باورت نمیشه که چه آرامش عجیبی همه وجودم رو احاطه کرده. حتی وقتی در بهاری که گذشت من وارد روسیه شدم اما بخاطر یک اتفاق عجیب بهم اجازه ورود ندادند! شاید تصور اون لحظات هم برای هرکسی سخت باشه اما من فقط نشسته بودم و آرامش خودم رو داشتم. اونقدر با خدا رفیق شده ام که حد نداره.

همه تلاشم اینه که چیزهایی که یاد گرفته ام رو به دیگران هم یاد بدم. شاید برای همین باشگاه موفقیت رو درست کردم. دلم میخواد حال همه خوب باشه.

گاهی به خدا میگم اگر عشقم هم کنارم بود دیگه خوشبخت ترین آدم میشدم. اما خب، قسمت نشد.

(هنوز سال تحویل نشده اما مطمئنم مادر مثل سالهای قبل تکرار می‌کنه : الان جای نامزد علی خالیه)


نمیدونم سال جدید چطور رقم میخوره. اما خدا بهمون گفته: همانا پس از هر سختی آسانیست.

پس با توکل به خودش وارد سال جدید میشیم. انشاالله بهترینها اتفاق بیوفته برامون.

سال نو مبارک.

/ 0 نظر / 22 بازدید