بدرود سال خوب

سلام و صد سلام به دوستان خوبم. رو به راهید؟ بالاخره نشستم پای سیستم...

خب. از کجا شروع کنم؟ آهان.

سالی که گذشت سال خاصی بود برام. اتفاقاتی افتاد که هنوزم گیجم.

اوایل تابستون بود که بطور جدی مشغول به کار شدم . به عنوان کارشناس کنترل کیفیت. بعد هم که بعد از شش ماه شدم مدیر. فقط لطف و مهربونی خدا باعثش شد. روزای اول خیلی سخت بود. گاهی حس می کردم سمت چپ بدنم از کار افتاده. با خودم میگفتم الانه که سکته رو بزنم. کار خیلی سنگین بود. نگاه همه به من بود. اما خدارو شکر اوضاع به خوبی پیش رفت. بهترین شانسی که داشتم این بود که نیروهام دوستم داشتند.

شاید زود باشه اما شماها دوستم هستید. دوست دارم بدونید. بیشتر از همیشه به شغل ایده آل نزدیک شده ام. اگر خدا بخواد توی سال جدید از مدیریت کارخونه استعفا میدم و میرم وزارتخونه. خدای من ... .

ارشد هنر قبول شدم. الانم ترم دو هستم :)

خوشحالی بعدیم توی سالی که داره میگذره، مامان شدن بهنوش بود. کلی خوشحال شدم. همون موقع هم میدونستم همین اتفاق باعث میشه تا از گورستان فاصله بگیره و دیگه پیش داداشش نیاد. اما خب حتی دور شدن و ندیدنش هم دلیل نمیشه که دوستش نداشته باشم. هم بهنوش و هم بهار . واقعا دوستتون دارم بی معرفتا ... .

سالی که پشت سر گذاشتیم سال شیکی بود برام. خیلی چیزها رو تجربه کردم. خیلی پخته شدم. خیلی ...

از لحاظ عشق و عاشقی هم جونم براتون بگه که همچنان سینگل تشریف دارم :)

خب چندتا موقعیت پیش اومد اما خب گذاشتم کنار. ی اتفاق جالب هم افتاد. با پیمان توی ی کافه توی فرشته نشسته بودم و توی حال خودم بودم که دیدم از پشت شیشه چندتا دختر آنچنانی رد شدند. پیمان یهو چشمهاش گرد شد و بلند شد. یکی از دخترها هم اومد توی کافه برای سلام ! من که سرجام نشستم به این خیال که همکارای پیمان هستند. بعد دیدم دختر اومد طرفم و سلام علیک گرم ! هرچی به ذهنم فشار آوردم نفهمیدم کیه. بعد یهو دوزاریم افتاد. نازنین بود. همون دختری که یکبار قرار گذاشته بودیم و همون دفعه اول بردمش تولد نامزد پیمان. (مطلب و عکسش توی همین گورستان هست. مهر پارسال). بعدش دیگه ندیدمش تا امروز. بعد که رفتند دوباره پیمان بد و بیراه گفتن رو شروع کرد که چرا با نازنین اکی نمیشم؟ :))

سال جالبی بود سالی که گذشت...

امیدوارم سال جدید برای هممون سالی پر از سلامتی و شادی باشه. انشاالله.

/ 3 نظر / 47 بازدید

[خنده]

مه سو

عجب سالی براتون بوده ها....خدا رو شکر.......انشالله موفق باشین در شغل و کار و بار و زندگی در سال جدید

اسکارلت

تازه از سفر برگشتم و دارم میبینم خداروشکر نوشتی علی جان[گل]امیدوارم بهترینها نصیبت بشه